Poznajmy się

Mam na imię Ewa – jestem  twórcą marki Pracowita Lama – książeczki aktywizujące dla dzieci, karty pracy.

Specjalizuję się w tworzeniu książeczek aktywizujących wspierających rozwój dzieci w wieku 2 – 8 lat. Pomagam dzieciom wejść w świat edukacji poprzez zabawę.
Kolorowy świat moich kart pracy sprawia, że dzieci wspierają swój proces myślenia, koncentrację czy spostrzegawczość nie wychodząc poza ramy ich beztroskiego, dziecięcego świata. W atrakcyjny dla nich sposób dzieci przyswajają nową wiedzę i umiejętności. 
Poprawne rozwiązywanie zadań przekłada się na wzmocnienie poczucia własnej wartości i pewności siebie – a kształtowanie tych cech jest niezwykle istotne już od najmłodszych lat.

Prywatnie jestem żoną pozytywnie zakręconego Pizzermana 🙂 i mamą trójki dzieci: 10-letniej Kai (pomysłodawczyni nazwy naszej marki) oraz parki 3,5-letnich bliźniaków Ines i Oskara (najwierniejszych testerów moich projektów).

I tak to się zaczęło…

Prawie półtorej roku temu szukałam prezentu dla swoich 2-letnich (wtedy) bliźniaków. Szukałam czegoś, co ich zaciekawi, pozwoli przyjemnie spędzić czas, a przy okazji wesprze ich rozwój, jednocześnie nie powodując efektu przebodźcowania.

Byliśmy zaopatrzeni już w różnego rodzaju drewniane układanki, puzzle, w szafie czekały również gry po starszej córce. Szukałam więc czegoś nowego, czegoś innego. Przeglądając różne oferty, natrafiłam na karty aktywizujące. Wtedy była to dla mnie nowość. Zgłębiłam ten temat i przeglądałam kolejne strony, kolejne propozycje. Jednak czułam ciągły niedosyt. Nie taka jakość wykonania, nie taka tematyka… Wtedy postanowiłam sama stworzyć książeczkę aktywizującą dla swoich dzieci. 

Kiedy zobaczyłam jak moje dzieci z ogromnym zaangażowaniem i zainteresowaniem pracują na moich projektach, pomyślałam WOW – to jest to!
Później przeszła mi przez głowę myśl: „chcę, by inne dzieci też to zobaczyły, a inni rodzice tak jak ja mogli poczuć chwilę oddechu od ciągłego wołania MAMO, TATO” 🙂

Zaczęłam więc tworzyć również książeczki dla innych dzieci. Otrzymując pozytywne opinie od rodziców, którzy zakupili u mnie książeczki dla swoich pociech, miałam motywację do tworzenia kolejnych projektów.

Dzięki temu jestem dziś w tym miejscu i zapraszam Cię do poznania moich produktów.

Shopping Cart