Książeczki Aktywizujące

Książeczki Aktywizujące dla Dzieci dedykowane są rodzicom i nauczycielom poszukującym kreatywnych narzędzi edukacyjnych dla maluchów w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (2 – 8 lat).

We wszystkich książeczkach zawarte są zadania, które wspierają u dzieci rozwój koncentracji, spostrzegawczości, logicznego myślenia, skupienia oraz pracy rączką.

Kategoria Książeczek Aktywizujących dla Dzieci obejmuje:

– Książeczki Nauki Pisania: oferujemy książeczki, które pomagają dziecku w ciekawy sposób poznać podstawowe litery. Książeczki te zawierają ćwiczenia praktyczne, które rozwijają motorykę małej ręki i umiejętność pisania.

– Książeczki Nauki Liczenia: dla dzieci, które chcą poznać tajniki matematyki, oferujemy książeczki aktywizujące, które uczą podstawowych umiejętności liczenia, rozpoznawania cyfr i rozwiązywania prostych zagadek matematycznych.
Książeczki te zawierają kolorowe obrazki, łamigłówki, gry i zadania, które pobudzają logiczne myślenie i rozwijają umiejętności arytmetyczne.

– Książeczki tematyczne – przenoszą dzieci w atrakcyjny świat, który pozwala dzieciom spędzać czas w ciekawy i kreatywny sposób, wspierając ich funkcje poznawcze poprzez świetną zabawę.

Nasze książeczki aktywizujące dla dzieci zostały starannie wyselekcjonowane z myślą o edukacji i zabawie. Są one doskonałym narzędziem wspierającym rozwój dziecka w przyjaznej i atrakcyjnej formie.
Wierzymy, że nauka powinna być przyjemnością, dlatego nasze książeczki łączą edukację z zabawą.
Książeczki są wielokrotnego użytku- do każdej w zestawie dołączony jest pisak suchościeralny, dzięki czemu zabawa nie ma końca i dzieci mogą wracać do książeczek nieskończoną ilość razy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Shopping Cart